top of page

Ağrılarınız size engel olmasın...

Vücudumuz öyle bir sisteme sahiptir ki az veya fazla hareket onu fonksiyonel olarak işlevsizleştirebilir . Teknolojinin gelişmesiyle beraber insanoğlu hareket etmeden isteğine ulaşabilmeye başlamış dolayısıyla hareketlerini kısıtlamışlardır. Hareketsiz bir yaşamda rahatsızlıklar ortaya çıkmaya başlar.Rahatsızlıklar başlangıç dönemlerinde ağrı sinyali verir. Ağrı tedavi edilmesi gereken bir hastalık değil, bir problemin ya da hastalığın ilk alarmıdır. Ancak nedeni doğru tespit edilirse tedavi edilebilir.

 

Miyofizde hastanın hekim tarafından konulan tanı ve teşhisine uygun olarak konusunda uzman Fizyoterapistler tarafından kişiye özel planlanmış Fizyoterapi, Manuel Terapi ve Egzersiz yöntemleriyle en güncel bilimsel temelli tedavi modaliteleri hazırlanır ve hastalarımız için daha aktif, daha bağımsız ve daha ağrısız bir yaşam amaçlanır.

 

Bu amaçla tecrübelerimizi, bilgimizi, sevgi ve saygımızı ve güler yüzümüzü sunuyoruz.

Miyofiz , bünyesinde Klinik Reformer Pilates , Manuel Terapi, Klinik masaj,  Obezite'de egzersiz tedavisi,Omurga bozukluklarına(Skolyoz, Hiper-Hipo kifoz lordoz) yönelik egzersiz tedavisi ,MS, Hemipleji, Parkinson vb. nörolojik hastalara yönelik terapileri ve özel rehabilitasyon teknikleri uygulanmaktadır.

" Fizyoterapist eşliğinde egzersiz"
Ağrılı bireylerde egzersiz türü, süresi, etkinliği sizin vücut yapınız, mesleğiniz ve fiziksel özelliklerinize göre farklılık gösterir. Yapacağınız egzersiz aktivitelerinin amacınıza uygun optimum faydayı sağlaması için fizyoterapist tarafından size özel program hazırlanmalıdır. 

EKİBİMİZ

bottom of page